KOORDYNATOR DS EKSPLOATACJI I REMONTÓW

KONTAKT

Jasło - Dodane przez merkury (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia KOORDYNATOR DS EKSPLOATACJI I REMONTÓW

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych.
W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy Krosno/Podkarpacie
Opis stanowiska:
*zapewnienie prawidłowej eksploatacji budynków, zgodnie z przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami sieci handlowej,
*planowanie oraz koordynowanie przeglądów, napraw, adaptacji i remontów obiektu
*nadzorowanie prac pod względem technicznym, terminowym i kosztowym
Wymagania:
*wykształcenie wyższe lub średnie
*doświadczenie na podobnym stanowisku
*zdolności negocjacyjne oraz analitycznego myślenia
*dyspozycyjność
*prawo jazdy kat B
Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego
Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail.

Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Czajkowskiego 51
38-400 Krosno

Mapa JasłoProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - KOORDYNATOR DS EKSPLOATACJI I REMONTÓW

Polecane, ciekawe strony z Jasła. Prowadzisz serwis o Jaśle lub zwiazany z Jasło - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle !Zobacz stronę Jasło4U !Zobacz stronę Telewizja Południe !Zobacz stronę anma-jaslo !Zobacz stronę Jasielski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Łysa Góra !Zobacz stronę TV Jasło !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jasło City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jasła: Krosno ogłoszenia - Gorlice darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Tarnów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję