Poszukujemy osób do pracy w Niemczech jako opiekun/ka osób starszych

KONTAKT

Jasło - Dodane przez justyna.blicharz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy osób do pracy w Niemczech jako opiekun/ka osób starszych

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech jako opiekun/ka osób starszych.

Firma GoWork jest liderem na rynku opiekuńczym. Dzięki naszej pomocy, rocznie setki osób bezrobotnych znajdują pracę w charakterze opiekunów osób starszych. Zapraszamy do współpracy!

Wymagania:
- minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w pracy opiekuna

Obowiązki:
- opieka i pomoc osobom starszym i chorym
- pomoc w prowadzeniu domu i gotowaniu

Oferujemy:
- legalne i stabilne zatrudnienie
- wysokie zarobki, do 1700 euro netto
- transport do Niemiec i z powrotem
- prywatne ubezpieczenie
- nocleg i wyżywienie
- odprowadzane składki ZUS

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na numer telefonu 664-759-494 lub (12).

Zapraszamy też do naszego biura: Wielopole 18B, II piętro, Kraków.

Mapa JasłoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy osób do pracy w Niemczech jako opiekun/ka osób starszych

Polecane, ciekawe strony z Jasła. Prowadzisz serwis o Jaśle lub zwiazany z Jasło - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Jasło4U !Zobacz stronę Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle !Zobacz stronę TV Jasło !Zobacz stronę Łysa Góra !Zobacz stronę Telewizja Południe !Zobacz stronę Jasielski Portal Informacyjny !Zobacz stronę anma-jaslo !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jasło City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jasła: Krosno ogłoszenia - Gorlice darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Tarnów ogłoszenia - Rzeszów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję